Search
Close this search box.

Máte dotaz?

+420 493 522 280
info@masojicin.cz


Podniková prodejna +420 493 493 997

Menu
Search
Close this search box.

Zaměstnanecká liga 2022/2023

Stává se to téměř tradicí – účast v Zaměstnanecká liga -amatérském fotbalovém turnaji pořádaném vydavatelstvím Vltava Labe Media pro firmy a jejich zaměstnance.

Naše osmičlenné mužstvo se skládalo z vedení firmy i pracovníků ve výrobě. Pánové obklékli červené dresy a v pondělí 17.4.2023 ve 14,00 hodin zazněl v Hradci na Háječku úvodní hvizd píšťalky rozhodčího.

Gólů padlo mnoho do naší i soupeřovi branky. Došlo i na gól vlastní. Ale nic z toho nás neodradilo a nálada se s každým gólem i zápasem zlepšovala. Dokopali jsme to až do semifinále, které jsme zaslouženě vyhráli s počtem střelených branek 6, kdy Lukáš zabodoval dokonce 4x!

Sečteno, podtrženo…. JSME TŘETÍ! Vezeme si domů krásnou odměnu od Vltava Labe Media, pohár a především dobrý pocit z příjemného odpoledne stráveného s kolegy a spolupracovníky.

Pět fotbalových mužstev z Královehradeckého kraje má za sebou náročné dvacetiminutovky, ze kterých vzešel postupující do celostátního kola. Náš tým to nebyl, ale přesto jsme si celé odpoledne báječně užili.

Fotbal za Maso Jičín hráli: Karel, Martin, Lukáš, Vítek, Honza, Honza, Jirka, Dan a Honza