Práce v Maso Jičín

Naši zaměstnanci jsou stavebním kamenem naší společnosti. Za kvalitou a úspěchem Maso Jičín s.r.o. stojí nejen nejnovější technologie, ale hlavně naši špičkoví odborníci.

Pracovník / pracovnice úklidu

Základní požadavky na uchazeče: Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Spolehlivost Charakteristika činnosti: Jednosměnný provoz – ranní směna úklid odpadu, úklid toalet, šaten kanceláří jak ve výrobních prostorách tak

Detail pozice »

Pracovník / pracovnice mytí bedýnek

Základní požadavky na uchazeče: Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Spolehlivost Charakteristika činnosti: Jednosměnný provoz od 03:00 hodin obsluha mycí linky, příprava a rozvoz beden a palet na jednotlivé

PRODAVAČ / PRODAVAČKA PRO PRODEJNU JIČÍN

Základní požadavky na uchazeče: příjemné vystupování spolehlivost zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství vzdělání min. střední odborné s výučním listem Charakteristika činnosti: 2 směnný provoz pracovní doba PO-PA 6:00-17:00

ŘEZNÍK / ŘEZNICE V TERÉNU

Základní požadavky na uchazeče: příjemné vystupování spolehlivost zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství ŘP sk. B Charakteristika činnosti: přebírání masa, úpravy masa hlídání zásob Nabízíme Vám: plat 22-25000 Kč/měsíc

Řezník/řeznice – bourárna

Základní požadavky na uchazeče: SOU, znalost oboru, praxe výhodou Spolehlivost zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Charakteristika činnosti: Bourání a úprava vepřového a hovězího masa Jednosměnný provoz od 3:30 hod Pracovní týden NE,

Řidič C+E – přeprava zvířat

Náplň práce: Řidičský průkaz skupiny C+E Profesní průkaz Kartu řidiče Fyzická zdatnost výhodou: dopravně psychologické vyšetření (proškolíme) Charakteristika činnosti: Přeprava živých zvířat. Začátek pracovní doby

Život v Maso Jičín

Pro osobní a profesní růst našich zaměstnanců děláme maximum. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.